Tel : 0 (541) 567 74 23 Tel2 : 0 (536) 202 19 89 Günün her saati arayın

Ankara Nakliyat Ambarı

0 541 567 74 23

Evden Eve Nakliyat

Ankara Nakliyat Ambarı
evden eve nakliye ambarlı taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

Herhangi bir neden ’den dolayı evinizi taşıtacaksınız ve Evden Eve Nakliyat ihtiyacınız oldu yükünüzün cinsi miktarı ne olursa olsun müşterilerimize sorunsuz nakliye hizmeti vermekteyiz.  Ankara nakliyat ambarı olarak,  1992 yılından bu güne,  kaliteye değer veren müşterilerimizle birlikte işini büyüterek her zaman nakliye işinde söz sahibi olmuşuzdur.

 

Ankara Nakliyat Ambarı

Ankara nakliyat ambarı olarak ankaradan tüm ülke genelinde evden eve taşmamacılık hizmeti vermekteyiz, Evden eve taşımacılık hizmetimiz uzman personelimiz, uygun araç ve yenilikçi paketleme çözümlerimiz ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri odaklı olarak devamlı olarak sürmektedir.  Evden eve nakledilecek eşyalarınız için her türlü önlemi alarak eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalayarak hizmet vermekteyiz.

 

Evden eve nakliye Fiyatları

Evden Eve Nakliyat hizmetinde fiyat hesaplanırken genellikle ekspertiz hizmeti kullanılır. Fiyatlandırma parça ya da komple yük taşımacılığından daha farklıdır. Bunun öncelikli sebebi her evin eşyasının aynı olmaması ve paketlemenin firmamız tarafından yapılacak olmasıdır. Diğer firmalar tarafından Ekspertiz gönderilmeden yapılan fiyatlandırmalarda zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır.  Ekspertiz ücretsiz olduğu için bu hizmete ihtiyacı olan kişilerin firmalardan muhakkak ekspertiz talep etmeleriniz öneririz. Firmamız ekspertiz göndermeden fiyat vermemektedir

evden eve nakliye
evden eve nakliye