Tel : 0 (541) 567 74 23 Tel2 : 0 (536) 202 19 89 Günün her saati arayın

Ankara Nakliyat Ambarı

0 541 567 74 23

Tam Kamyon Komple Yük Taşıma

Ankara Nakliyat Ambarı
Şehir İçi Ve Şehirler Arası Tır, Kamyon Nakliye Hizmetleri

Tam Kamyon Komple Yük Taşıma

Nakliye ihtiyacınızda yükün durumuna göre tam kamyon yük taşıma hizmetine ihtiyaç duyabilir ya da bu hizmeti almanızın daha doğru olacağı size önerilebilir. Tam bu noktada firmamız ülke genelinde ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere kamyon, tır bulabilmekte ve nakliye çözümü sağlamaktadır. Tam kamyon yük taşıma hizmetine indirme, bindirme ve transfer hizmetleri dâhildir. Tüm süreç firmamız tarafında garantili, sözleşmeli ve sigortalı olarak yapılmaktadır.

Ağır ve büyük bir kamyonu dolduracak kadar olan yükleriniz tek bir noktadan alınarak istediğiniz adrese ulaştırılır..

Kamyon Nakliye fiyatları

İndir bindirin olmaması, teslimatın direk olması vs. gibi nedenlerden dolayı yük bazında maliyet oldukça uygundur. Tam kamyon yük taşıma hizmetinde fiyat hemen hemen bellidir ve güzergâh dışında fiyatı etkileyen çok fazla bir değişken yoktur. Fiyat kullanılacak kamyonun cinsi ve güzergâha göre müşteriye hemen verilebilmektedir.

Ankara Nakliyat Ambarı

Kuruluşundan bu güne uygun, seri ve uzmanlaşmış taşımacılık hizmeti sunan firmamız komple yük taşımacılık alanına giren birçok hizmetten müşterilerini,  kaliteli ve ekonomik olarak yararlandırmaktadır

Nakliye işi takip ister, işin başından nakliyenin sonlanacağı yere kadar takip etmek her aşamada sorunsuz ve kaliteli hizmet vermek temel görevimizdir. Diğer bir görevimiz takip sürecini başından sonuna kadar müşterimiz ile paylaşmak süreçten müşterimizin en ufak bir endişe duymamasını sağlamaktır.