Tel : 0 (541) 567 74 23 Tel2 : 0 (536) 202 19 89 Günün her saati arayın

Ankara Nakliyat Ambarı

0 541 567 74 23

Parça Eşya Taşıma- Parsiyel Yük Taşımacılığı

Ankara Nakliyat Ambarı
Parsiyel Yük

Parça Eşya Taşıma- Parsiyel Yük Taşımacılığı

Parsiyel bir başka değişle parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an Ankara Nakliyat Ambarı olarak, parsiyel yük taşımacılığı çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Yük ve eşyalarınız hangi ebat ve kiloda olursa olsun bizi aramaktan çekinmeyiniz. Her türlü yükün taşıma çözümü firmamızda mevcuttur. Her gün araçlarımız gelişli ve gidişli olarak, parça eşya taşıma olarakta bilinen parsiyel taşımacılık hizmeti Ankara güzergahlı olarak tüm ülke geneline düzenli şekilde devam etmektedir. Kısmi yük, yani az sayıda eşyalarının taşınması olarak bilinen parça eşya taşıma hizmeti müşterilerimiz tarafından ekonomik olması nedeni ile son derece revaçtadır. Taşımacılık güven işidir güven ise bizim işimizdir. Yüklerinizin değeri ne olursa olsun güvenle ve özen göstererek taşıyoruz.

Ankara Nakliyat Ambarı

Kuruluşundan bu güne uygun, seri ve uzmanlaşmış parsiyel yük taşımacılık hizmeti sunan firmamız parsiyel taşımacılık alanına giren birçok hizmetten müşterilerini, kaliteli ve ekonomik olarak yararlandırmaktadır. Nakliye işi takip ister, işin başından nakliyenin sonlanacağı yere kadar takip etmek her aşamada sorunsuz ve kaliteli hizmet vermek temel görevimizdir. Diğer bir görevimiz takip sürecini başından sonuna kadar müşterimiz ile paylaşmak süreçten müşterimizin en ufak bir endişe duymamasını sağlamaktır.

Parsiyel Yük Taşımacılığı Fiyatları

Parsiyel taşımacılık özünde ekonomik bir taşımacılık hizmetidir. Parsiyel yük taşımacılığında fiyatlandırma talep olur ya da gerek görülürse tarafımızdan eşyanızın bulunduğu yere ücretsiz olarak gönderilecek eksperimiz tarafından yapılır. Yükü taşıyacak eleman adeti, eşyaların hacmi, kullanılacak ambalaj, malzemelerinin miktarı, çeşidi ve kullanılacak araç tipi gibi unsurlar tespit edilir. Bu duruma göre fiyatlandırma yapılır ve size aktarılır. Ancak genel olarak taşınacak yükün cinsi ve miktarı bilinen türde olur ve fiyat hemen verilmektedir.